O NAS

Niezawodnie wspomagamy proces realizacyjny budowy wykorzystując  nasze nietuzinkowe doświadczenie ze zrealizowanych projektów, elastycznie dopasowując rozwiązania do potrzeb i możliwości Klienta.

NASZA HISTORIA

Independent Design House (IDH) to niezależne biuro projektowe zajmujące się dziedziną „Temporary Works”, która obejmuje kompleksową obsługę budowy pod kątem projektowania wszelkich konstrukcji tymczasowych niezbędnych do jej prowadzenia.

Biuro zostało założone w Wielkiej Brytanii w 2011 roku przez Timothy Burth’a oraz Wojciecha Wiśniowskiego w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną obsługę inżynierów w tym zakresie.

W roku 2015 rozpoczęło działalność biuro w Polsce, którego głównym zadaniem była bezpośrednia obsługa projektowa klientów z Wielkiej Brytanii. Jakość polskich inżynierów szybko przerosła oczekiwania i stała się wartością dodaną do naszej oferty na rynku brytyjskim, dlatego teraz idziemy o krok dalej i otwieramy się na rynek polski.

Niezawodnie wspomagamy proces realizacyjny budowy wykorzystując nasze nietuzinkowe doświadczenie ze zrealizowanych projektów oraz elastycznie dopasowując rozwiązania do potrzeb i możliwości klienta.

 

Połączenie wiedzy w szerokim zakresie rozwiązań i produktów różnych producentów elementów systemowych z wiedzą w zakresie konstrukcji budowlanych, pozwala nam obiektywnie ocenić sytuację oraz dobrać optymalne rozwiązanie dla każdego problemu na budowie, dostosowując się do możliwości i potrzeb klienta.

Formularz Kontaktowy

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas usług projektowych lub zadać inne pytanie, proszę skorzystaj z formularza kontaktowego. Alternatywnie nasz numer telefonu i adres znajdują się po prawej stronie.

Politykę prywatności

12 + 5 =

ADRES

IDH Poland sp. z o.o.
os. Boh. Września 82/10
31-621 Kraków

Tomasz Pawluczyk
Dyrektor Generalny
kom. 500 172 308
e-mail: tp@idh-design.co.uk

Piotr Ignatowski
Business Development Manager
kom. 508 829 182
e-mail: pi@idh-design.co.uk

TELEFON

(12) 312 52 27