NASZ ZESPÓŁ

Specjaliści, cieszący się zaufaniem branży budowlanej, z ogromnym doświadczeniem w konstrukcjach tymczasowych oraz konstrukcjach stałych.

NIEZALEŻNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Oferujemy w pełni wykwalifikowany zespół inżynierów specjalistów, którego atutem jest unikalne połączenie wiedzy teoretycznej i doświadczenia zdobytego w praktyce w obszarze konstrukcji tymczasowych, deskowań, rusztowań oraz konstrukcji stałych.

Posiadamy wiedzę w szerokim zakresie rozwiązań oraz produktów różnych producentów oraz dostawców a jednocześnie jesteśmy biurem niezależnym, co umożliwia obiektywne spojrzenie na każde zagadnienie. Zorientowani na ciągły rozwój osobisty i zawodowy, idziemy z duchem czasu i rozwijamy się w dziedzinie modelowania 3D oraz technologii BIM, którą traktujemy jako doskonałe narzędzie wspierające proces projektowo-realizacyjny.

Tim Burt – CEng MICE

PREZES ZARZĄDU

Zarejestrowany w brytyjskiej Engineering Council oraz w European Council of Civil Engineers, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Tim rozpoczął swoją karierę w UK Main Contractor, firmie wiodącej w branży budowlanej i szybko awansował do pozycji Dyrektora Technicznego. Potem jako inżyniera Kontraktu Konstrukcji Tymczasowych obiektem jego zainteresowań stały się temporary works na placu budowy.

Następnie Tim został Kierownikiem Projektu w SGB (Harsco), gdzie odpowiadał za projekty rusztowań i deskowań na obszarze Londynu oraz południowo-wschodniej Anglii.

Zgromadziwszy obszerne doświadczenie na placu budowy, Tim zaobserwował, że projektowanie temporary works i konstrukcji stałych obywa się często oddzielnie co powoduje, iż znaczenie temporary works bywa deprecjonowane i potencjał korzyści płynący z dobrego planowania prac pozostaje niezauważony.

EUR-ING WOJCIECH WIŚNIOWSKI MSC MGR INŻ.

CZŁONEK ZARZĄDU – DYREKTOR TECHNICZNY

Zarejestrowany w Polskiej Izbie Inżynierów z ponad 8-letnim doświadczeniem jako Kierownik Budowy pracował przy realizacji dużych i wymagających projektach aż do 2006 roku, kiedy przeprowadził się do Wielkiej Brytanii. 

Tam zdobył ponad 8 lat doświadczenia w dziedzinie temporary works, a następnie dołączył do zespołu IDH jako Dyrektor Techniczny oraz Członek Zarządu. 

Wojciech przoduje w analizie projektowej i posiada głębokie techniczne zrozumienie wszystkich aspektów projektowania temporary works. Wojciech kieruje projektami w Wielkiej Brytanii oraz ściśle współpracuje z biurem w Polsce.

mgr inż. TOMASZ PAWLUCZYK

Dyrektor Generalny IDH Poland sp. z o.o.

Doświadczony projektant, specjalizujący się w branży deskowaniowo-rusztowaniowej. Skuteczny menedżer, zarządzający dużymi projektami oraz zespołami projektowymi. Swoją karierę zawodową rozpoczął w Peri Polska na stanowisku Projektanta Deskowań, a jako menedżer rozwinął się w ULMA Polska, gdzie przeszedł drogę od “projektanta do dyrektora” i ostatecznie prowadził ogólnopolskie biuro projektowe z ponad 50 osobowym zespołem inżynierów.

Obecnie na stanowisku Dyrektora Generalnego, zarządza zespołem ponad 20 inżynierów realizujących projekty na rynek polski i brytyjski.

Formularz Kontaktowy

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas usług projektowych lub zadać inne pytanie, proszę skorzystaj z formularza kontaktowego. Alternatywnie nasz numer telefonu i adres znajdują się po prawej stronie.

Politykę prywatności

8 + 1 =

ADRES

IDH Poland sp. z o.o.
os. Boh. Września 82/10
31-621 Kraków

Tomasz Pawluczyk
Dyrektor Generalny
kom. 500 172 308
e-mail: tp@idh-design.co.uk

Piotr Ignatowski
Business Development Manager
kom. 508 829 182
e-mail: pi@idh-design.co.uk

TELEFON

(12) 312 52 27